in

5 Yaşında Doğum Yaptı, Dünyanın En Genç Annesinin Hikayesi

Yıl 1939. Peru’ daki küçük bir kasaba yaşanan olay tüm dünyayı şok etti. 5 yaşındaki Lina Medina, şiddetli karın ağrılarından dolayı hastaneye götürülür.İlk bulgular bir tümorü işaret eder. Ancak korkunç gerçek ortaya çıkar. Küçük kız 7 aylık hamiledir. 

Lina_medina_1

Lina 14 Mayıs 1939’da , 2 kilo 700 gram ağırlığında sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirir. Doğumu yaptıran doktor Gerardo Lozada’ nun adı verilir bebeğe.

Lina_medina_5

Ortada hala bir sorun vardır. Lina’ nın bebeğinin babası kimdir? Bu nedenle gözler babaya çevrilir ama yeterli delil olmadığından serbest bırakılır.

Lina_medina_3

Gerardo, öz annesini 10 yaşına kadar ablası olarak tanır. Lina genç yaşta anne olduğu gibi genç yaşta evlat acısı yaşar. Ve oğlu Gerardo’ yu 40 yaşındayken ilik kanserinden kaybeder.

Lina_medina_2

Lina 38 yaşındayken evlenip tekrar anne olur. Bugün 81 yaşında olan Lina’ nın ilk bebeğinin babası hala bilinmiyor.

Lina_medina_4

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Didem

Alice: Hangi yoldan gideyim?
Tavşan: Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin bir önemi yok...!

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Vücudumu Seviyorum Demeyi Öğreten 9 Kadın

Hangi Ülke de Ne Kadar Bahşiş Bırakılır ?