4. Ölüm Yıldönümünde Amy Winehouse Sergisi Türkiye’ de Açılıyor


Genç yaşta yaşamını yitiren İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, ölümünün 4’üncü yıldönümünde Antalya’nın Kaş İlçesi’nde sergiyle anılacak.

amy_winehouse_sergisi_2
Türk ressamlar Ceylan Mutlu, Nurgül Dökmeciler ve Rüzgar Fidan, 23 Temmuz 2011 tarihinde evinde ölü bulunan İngiliz şarkıcı Amy Winehouse’un ölüm yıldönümü dolayısıyla resim sergisi açacak. Amy Winehouse’un 36 portresinden oluşacak sergi Kalkan Kültürevi’nde açılacak. Sergi, 23 Temmuz- 10 Ağustos tarihleri arasında açık kalacak.

amy_winehouse_sergisi_1
Sergiyle ilgili açıklama yapan Kalkan Kültürevi Koordinatörü Özer Ulukaya, “Amy Winehouse’u ölümünün 4’üncü yılında nüfusunun 3’te 1’i İngilizlerden oluşan Kalkan’da muhteşem bir sergiyle anacağız. 23 Temmuz’da Kalkan Kültürevi’nde özellikle porteleriyle ünlü Türk 3 ressam İngiliz sanatçıyı hayranlarıyla buluşturacak.

amy_winehouse_sergisi_3

Sanatçılarımız, sergiden elde edilen gelirin bir bölümünü, merkezi İngiltere’de bulunan ve ailesinin gençleri alkol ve uyuşturucudan korumak için mücadele amacıyla kurdukları Amy Winehouse Vakfı’na bağışlayacak. Sergi, Amy Winehouse Vakfı tarafından da destekleniyor. Bundan sonra bu sergimizi Londra’da gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Meydan Gazetesi

 

Content Protection by DMCA.com
Bi' Tepki Ver Bakalım
Berbat Berbat
0
Berbat
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Facia Facia
0
Facia
Komik Komik
0
Komik
Geyik Geyik
0
Geyik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4. Ölüm Yıldönümünde Amy Winehouse Sergisi Türkiye’ de Açılıyor

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Tür Seçin
Kişilik Testi
Bilgi Testi
Anket
Makale
Liste
Geyik
Resim