25 Yıl Sonra Aniden Bir İkiz Kardeşinizin Olduğunu Öğrenirsiniz ve…


Anais Bordier ve Samantha Futerman adındaki iki genç kız, ikiz kardeşi olduklarını 25 yıl sonra öğrendiler!

Tek yumurta ikizi olan bu kızcağızlar aslında çok küçükken ayrı düşmüşler. Evlatlık verilen Anais ve Samantha birbirlerini filmlere konu olacak bir şekilde tesadüfen bulmuşlar. (Bu arada buluşmaları gerçekten film yapılıyor haberiniz olsun.)

Samantha Amerika’da bir film oyuncusudur. Anais ise Londora’da bir öğrencidir. Anais bir gün arkadaşının Facebook’ta paylaştığı film tanıtımını izlerken şok olmuştur. Çünkü filmde kendisi oynuyordur!

Bu durumdan son derece rahatsız olan ve bir türlü mantıklı bir cevap bulamayan Anais videonun kaynağını araştırıp videoyu ekleyen kişiye ulaşmış. Sonunda ulaştığı kişinin ikizi olduğunu öğrenen Anais şok olmuştur ki aynı şekilde Samantha’a da çok şaşkındır. Hemen bir DNA testi de yaptırarak ikiz olduklarından yüzde yüz emin olurlar.

Bakın Küçüklüklerine!

yillar-sonra-birbirini-bulan-ikizler-2

Şu anda birlikte bir hayat sürmeye başlayan mucize kardeşler birbirlerini bir daha asla kaybetmeyeceklerini söylüyorlar.

Yazarın Yorumu;

Gerçekten bende bir ikiz kardeşimin olduğunu öğrenseydim önce çok şaşırırdım ancak sonra çok mutlu olurdum. İki tane ben harika olurdu! Sadece fiziken mi benzerdik acaba? Kafa yapılarımız nasıl olurdu? Ama bu durumda o mu evlatlık verilmiş olurdu, ben mi?  Hmm… (Yazar, derin düşüncelere dalmıştır. Başını kaşır, ağzı bir karış açıktır… Yavaşça laptopını kapatır…)

Bi' Tepki Ver Bakalım
Çok Fena Çok Fena
0
Çok Fena
Nasıl Ya? Nasıl Ya?
0
Nasıl Ya?
Iyyy Iyyy
0
Iyyy
Komik Komik
0
Komik
Süpper Süpper
0
Süpper
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
Budur Budur
0
Budur

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Hesabın Yok mu?
Kayıt Ol

Şifreni Sıfırla

Back to
Giriş Yap

Kayıt Ol

Back to
Giriş Yap
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Meme
Image