in ,

25 Yıl Sonra Aniden Bir İkiz Kardeşinizin Olduğunu Öğrenirsiniz ve…

Anais Bordier ve Samantha Futerman adındaki iki genç kız, ikiz kardeşi olduklarını 25 yıl sonra öğrendiler!

Tek yumurta ikizi olan bu kızcağızlar aslında çok küçükken ayrı düşmüşler. Evlatlık verilen Anais ve Samantha birbirlerini filmlere konu olacak bir şekilde tesadüfen bulmuşlar. (Bu arada buluşmaları gerçekten film yapılıyor haberiniz olsun.)

Samantha Amerika’da bir film oyuncusudur. Anais ise Londora’da bir öğrencidir. Anais bir gün arkadaşının Facebook’ta paylaştığı film tanıtımını izlerken şok olmuştur. Çünkü filmde kendisi oynuyordur!

Bu durumdan son derece rahatsız olan ve bir türlü mantıklı bir cevap bulamayan Anais videonun kaynağını araştırıp videoyu ekleyen kişiye ulaşmış. Sonunda ulaştığı kişinin ikizi olduğunu öğrenen Anais şok olmuştur ki aynı şekilde Samantha’a da çok şaşkındır. Hemen bir DNA testi de yaptırarak ikiz olduklarından yüzde yüz emin olurlar.

Bakın Küçüklüklerine!

yillar-sonra-birbirini-bulan-ikizler-2

Şu anda birlikte bir hayat sürmeye başlayan mucize kardeşler birbirlerini bir daha asla kaybetmeyeceklerini söylüyorlar.

Yazarın Yorumu;

Gerçekten bende bir ikiz kardeşimin olduğunu öğrenseydim önce çok şaşırırdım ancak sonra çok mutlu olurdum. İki tane ben harika olurdu! Sadece fiziken mi benzerdik acaba? Kafa yapılarımız nasıl olurdu? Ama bu durumda o mu evlatlık verilmiş olurdu, ben mi?  Hmm… (Yazar, derin düşüncelere dalmıştır. Başını kaşır, ağzı bir karış açıktır… Yavaşça laptopını kapatır…)

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Zihninizi Kandıracak 19 Beyin Yakan Optik İllüzyon

90 Model Okul Otobüsünü Hayalindeki Eve Dönüştürdü