in

2 Yıl Boyunca Google İçin 18 Kiloluk Kamera ile Tayland’ı Dolaştı

Taylandlı bir triatloncu olan Panupong Luangsa, sırtında 18 kiloluk bir 360 derece kamera ile Tayland’ı dolaştı. Neden mi? Google Street için kayıt yapabilmek adına!

Panupong tam 2 yıl boyunca sırtında 18 kilo ile 500 km yol katederek Tayland’ın en dip köşelerini bile kayıt edebildi. Bu saklı güzellikleri tüm dünya ile paylaşmak isteyen sporcu amacına da ulaştı. Milyonlarca kişi, Google’un bu özelliği sayesinde Panupong’un adımlarını takip etti.

tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (1) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (2) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (3) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (4) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (5) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (6) tayland-sporcu-google-bilmiyorsan (7)

Sizde bu macerayı yaşayın;

 

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Bu Sıradışı Düğün Fotoğraflarına Gülsek mi Ağlasak mı?

Takılardaki Minyatür Manzara