in

19 Yaşındaki Hastasını Kaybettikten Sonra Yıkılan Doktor

Doktorluk her anlamda dünyanın en zor mesleklerinden birisi. İnsan hayatının başka bir insanın ellerine emanet edilmesinin ağır sorumluluğu. Daha da zoru kötü haberi aileye söylemek.

Bir acil servis doktorunun 19 yaşındaki hastasını kaybettikten sonra çekilen fotoğrafı sosyal medyayı bir anda sardı. Hastane bilgisinin veya hastanın ölüm sebebine ait bir bilgi henüz yok. Ancak yaşanan acı ve yıkımın yarattığı etki apaçık ortada.

doktor

Reddit’ te, NickMoore911 adlı kullanıcı tarafından paylaşılan bu resmin altında Bu doktor hastasını kurtarmayı başaramadı” yazıyordu.Kendisi de bir doktor olan NickMoore911 notuna şöyle devam etti; “Bizim çalışma alanımızda bu durum sık yaşanıyor. Genelde kaybettiğimiz hastalarımız çok yaşlı, hasta, ya da bazen ikisi birden oluyor. Ancak bu sefer ölen hasta 19 yaşındaydı. Bu doktorun kim olduğunu veya neden hastasını kaybetti bilmiyorum.  Ama paylaşamaya değer güçlü bir resim olduğunu düşündüm.”

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Geçtiğimiz 100 Yılda Çekilen 25 Ünlü Selfie


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1009

Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/u7404578/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128

3 Yaşındaki Yetenekli Davulcu