in

12 Bin Adet Puding Satın Alıp Bedava Uçan Adam

David Phillips nam-ı diğer Puding Adam puding ile uçmak arasında inanılmaz bir ilişik kurmuş. Yıl 1999 aylardan mayıs, inşaat mühendisi David Phillips bir dükkanda alışveriş yapmaktadır. Healthy Choice markasının promosyonun görür.

puding_adam_5Pudingleri 50 mil uçuş hediye etmektedir. Küçük bir hesapla kazanacağı millerin, satın alacağı pudinglerden daha değerli olduğu anlar ve  her biri 50 mil uçuş hediye eden pudinglerden tam 12.150 adet satın alır.

puding_adam_7Hatta pudinglerden çıkan kuponlar mayıs ayı içinde postalanırsa 50 yerine 100 mil hediye edilecektir. 3140 dolarlık alışverişinin göze çarpmaması için Y2K felaketi (2000 yılında geleceği inanılan fos çıkan felaket) için erzak depoladığını söyler.

puding_adam_1Bu kadar pudingle başedemeyeceğini fark eden Puding Adam Salvation Army’den yardım alır ve karşılığında pudingleri bu örgüte bağışlar.

Healthy Choice, Phillips’i 1 milyon 253 bin mil hediye eder. Phillips 1 milyon mil kadarını American Airlines’ın özel bir programı olan A-Advantage hesabına aktarır ve ömür boyu gold üyelik kazanır.

puding_adam_6Bu kadar mille nerelere mi uçulur?  31 kere Avrupa’ya, 42 kere Hawaii’ye, 21 kere Avustralya’ya veya 50 kereden fazla Amerika içine uçabilecektir.

largeA-Advantage gold üyeliğiyle sayesinde de özel rezervasyon ve check-in imkanları, bonus miller gibi haklara sahip olur. Bunlar yetmezmiş gibi puding bağışının karşılığında 815 dolar vergi indirimini de hak eder…

puding_adam_3

Puding isteyen var mı?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Uçakta Sinirinizi Bozan 15 İnsan Tipi

Astrologlar 17 Mart’ a Dikkat Çekiyor