in ,

11 Yaşındaki Kız Limonata Sayesinde Milyoner Oldu

Girişimci olmanın yaşı olmaz. Mikaila’da aynen böyle düşünüyordu ve şimdi milyoner oldu.

11 yaşındaki Teksas doğumlu bu küçük kız, büyük-büyük babaanesinin yaptığı, tadına doyulmaz limonatalarını tüm dünyaya tanıtmak istedi. Bu aile sırrı olan tarifi kullanarak hazırladığı limonatalar ile çıktığı bir TV şovunda Me & The Bees adlı limonata markası için tam 60 bin dolar para topladı.

limonata-girisimci-bilmiyorsan

Şimdi bir süper market zinciri ile yaptığı anlaşma sayesinde Mikaila’nın limonataları tam 55 marketin raflarında yerini almayı başardı.

Mikaila’nın limonatalarını özel kılan şey ise, tarifte şeker yerine bal kullanılması. Bu da limonataya bambaşka bir lezzet katıyor.

2009 yılında baş koyduğu bu projesi ile büyük yollar kateden Mikaila derslerinden de geri kalmadan piyasayda adını duyuruğ büyük paralar kazanığ şirketini de büyütmeye devam ediyor.

Limonata deyip geçmeyin 🙂

What do you think?


Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43

Warning: array_merge(): Argument #2 is not an array in /home/u7404578/public_html/wp-content/plugins/snax/includes/votes/template.php on line 43
0 points
Upvote Downvote

Written by Ecem Ü.

Hayallerinde yükseklere tırmanmak için asansör bekleyenlerden misiniz?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

0 Yorum

Anna Hathaway’in Gerçeklik Ayarlarınızla Oynayacak Fotoğrafları

Çölleri Yeşerten Mucize Bir Adamın Öyküsü